Eredmény:
    második csoportkör, K csoport, 3. forduló:
Zwolle (holland)-Egis Körmend 90-94 (14-25, 21-17, 27-23, 16-13, 12-16) - hosszabbítás után
a magyar csapat legjobb dobói: Varnado 28 pont, Taylor 17, Turner 17

A Körmend négy győzelemmel és két vereséggel lépett tovább a csoportkör első szakaszából, majd két vereséggel kezdte a második etapot. Hollandiában a szintén nyeretlen Zwolle várt rá, így annyi bizonyos volt, hogy a mérkőzés vesztese messzire kerül majd a továbbjutástól.

Matthias Zollner vezetőedző csapata - amely 11/3-as győzelmi mérleggel második az NB I-ben - lendületesen kezdett, eredményes támadójátékkal 11 pontos előnybe került. A második negyedben faragott a hátrányából a holland csapat, de a nagyszünetben így is  hét pont volt a különbség. Ami aztán a folytatásban fokozatosan eltűnt, sőt a hazai csapat is vezetett. A Körmend 23 másodperccel a vége előtt Turner két büntetőjével egyenlített, így következett a hosszabbítás, melyben a magyar csapat jól kezdett, és a megszerzett előnye a végéig kitartott.

A csoportjában harmadik helyezett Körmend január 22-én a lett Ventspilshez látogat.
A második csoportkör négy kvartettjéből az első és második helyezettek jutnak tovább a negyeddöntőbe.